ts oicsmiic 1 helal belgesi

Gıda güvenliği, hijyen ve islami şartlarının ön planda olduğu bir standarttır. TS OIC/SMIIC 1 olarak Türk Standartları Enstitüsü tarafından yayınlanmış olan standart gıda güvenliğini temel amaç alarak Müslüman tüketicilerin gönül rahatlığı ile gıda ve ihtiyaç maddelerini tüketebilmesini sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda uzmanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz denetimler sonucunda bu standart şartlarının sağlandığı kuruluşlara sertifikasyon hizmeti sunmaktayız.

Helal Gıda Nedir;

Helal Gıda, temiz ve güvenilir gıda anlamı içermektedir. Bunun yanında hammadde girişinden son ürünün tüketimine kadar olan tüm aşamalarda, İslami hükümlere uygun içerik, hammadde, faaliyet ve süreç ile üretilen Gıda demektir.

Neden Helal Gıda;

  • Helal Gıda ile temiz ve güvenilir ürün uygulamaları elde edersiniz.
  • Helal Gıda ile kalitenin artırılmasına ve üretim süreçlerine tam hakim olursunuz.
  • Helal Gıda ile artan “Helal Belgeli Ürün” talebi içerisinde üreticilerin rekabet gücünün artmasına yardımcı olur

Helal Gıda ile kazanın;

Helal Gıda belgesi alarak tüketici ile aranızda güven bağı oluşturursunuz.

Belgelendirme Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin

Alanında uzman ekibimizden destek ve bilgi alabilirsiniz.

ts oıcsmııc 1 helal belgesi nedir   ts oıcsmııc 1 helal belgesinin amacı nedir   ts oıcsmııc 1 helal belgesinin faydaları nelerdir   ts oıcsmııc 1 helal belgesi neleri kapsar   ts oıcsmııc 1 helal belgesi neden alınır   ts oıcsmııc 1 helal belgesini kimler alabilir   ts oıcsmııc 1 helal belgesi nasıl alınır   ts oıcsmııc 1 helal belgesi nereden alınır