Gıda güvenliği, hijyen ve islami şartlarının ön planda olduğu bir standarttır. TS OIC/SMIIC 1 olarak Türk Standartları Enstitüsü tarafından yayınlanmış olan standart gıda güvenliğini temel amaç alarak Müslüman tüketicilerin gönül rahatlığı ile gıda ve ihtiyaç maddelerini tüketebilmesini sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda uzmanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz denetimler sonucunda bu standart şartlarının sağlandığı kuruluşlara sertifikasyon hizmeti sunmaktayız.

Helal Gıda Nedir;

Helal Gıda, temiz ve güvenilir gıda anlamı içermektedir. Bunun yanında hammadde girişinden son ürünün tüketimine kadar olan tüm aşamalarda, İslami hükümlere uygun içerik, hammadde, faaliyet ve süreç ile üretilen Gıda demektir.

Neden Helal Gıda;

  • Helal Gıda ile temiz ve güvenilir ürün uygulamaları elde edersiniz.
  • Helal Gıda ile kalitenin artırılmasına ve üretim süreçlerine tam hakim olursunuz.
  • Helal Gıda ile artan “Helal Belgeli Ürün” talebi içerisinde üreticilerin rekabet gücünün artmasına yardımcı olur

Helal Gıda ile kazanın;

Helal Gıda belgesi alarak tüketici ile aranızda güven bağı oluşturursunuz.

helal belgelendirme   cofc   eac belgesi   kosher belgesi   organik kozmetik   ias accreditation   kios certificate   iso 22483   kosher sertifikası   belgelendirme firmaları   ıas akreditasyon   nac akreditasyon   coc certificate   ias   ias akreditasyon türkiye   iso standards   iso belgesi   kalite yonetimi   cebelge   ürün belgelendirme   sistem belgelendirme   kalite standartları   güvenlik   toplumsal   iso   coc   kioscert certificate   certificate of conformity   kioscert