denizli de iso kalite belgesi veren firmalar

ISO Belgesi nedir?

Açılımı Uluslararası Standartlar Organizasyonu olan ISO’nun istediği şartları işletmenizde yerine getirdiğinizin, yaptığınız başvuru ve şirketinizin geçirdiği denetim sonucunda kanıtlayarak aldığınız A4 boyutunda basılı bir sertifikadır.

Denizli’de ve Türkiye’nin her yerinde ISO kalite belgelerine hızlı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız uluslararası akreditesi olan firmamız KIOSCERT ile iletişime geçerek süreç hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. KIOSCERT tüm Denizli genelinde hizmet vermektedir.

Denizli’de ISO Kalite Belgesi Veren Firmalar

ISO Belgelendirme firmamız KIOSCERT 2018’den beri Denizli’de ve bütün Türkiye’de işletmenizin ihtiyaçları düşünecek şekilde hizmetler vererek sizin daha hızlı ve kolay bir şekilde ISO kalite belgelerini almanız için profesyonel destek sağlamaktadır.

KIOSCERT Denizli’de hizmet veren belgelendirme firmalarında biri olarak çeşitli hizmetler sağlamaktadır. Denizli’de verdiğimiz ISO Kalite Belgeleri ve bu belgeleri alabilmeniz için gerekli olan hizmetlerimizi 6 ana başlık ile sıralayabiliriz:

 • Yönetim Sistemi Belgelendirme
 • Ürün Belgelendirme
 • Kaynak Belgelendirme
 • Kozmetik Doğal ve Organik Belgelendirme
 • Helal Belgelendirme
 • Vegan Belgelendirme

Yönetim Sistemi Belgelendirme Hizmetlerimiz

Sistem belgelendirme hizmetimizi tanımlamak gerekirse; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 28001 Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetimi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gibi bir işletmede olması gereken yönetim sistemlerini inceleyip değerlendirerek belgelendirme yaptığımız hizmetler genelidir.

Verdiğimiz Yönetim sistemi belgeleri: ISO 9001, ISO 14001, ISO22000, ISO 45001, ISO 13485, ISO 27001, ISO 20000-1, ISO 27701, ISO 50001, ISO 22301, ISO 37001, ISO 10002, ISO 28001

Firmanızın yönetim sistemi belgelendirmesi hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Ürün Belgelendirme Hizmetlerimiz

Ürün belgelendirme hizmeti adı altında CE İşaretleme, FDA Belgesi, Kosher Belgesi, EAC Belgesi ve COC hizmetlerimiz mevcuttur.

CE işaretleme belgesi, üretilen ürünün asgari güvenlik seviyesine sahip olduğunu, temel gerekler olan insan sağlığı, can ve mal güvenliği, hayvan, bitki yaşamı ve çevre tüketicilerinin korunması açısından bir engel teşkil etmediğini belirtir.

FDA Belgesi, Amerika Birleşik Devletleri’nde gerek insan gerekse de hayvanlar tarafından tüketilecek gıdalarla alakalı bütün süreçleri kontrol etmeyi hedefler. Ürünlerin imalatı, ambalajlanması ve dağıtılması konusunda belli standartların sağlanması adına tercih edilmektedir.

Kosher Belgesi, gıda maddelerinin Musevi inancı doğrultusunda hazırlandığını kanıtlayan belgedir. Gıda maddelerinin dini inanışa uygun olmasının yanı sıra insan sağlığına ve gıda güvenliğine de uyum sağladığını gösterir.

EAC Belgesi, üye ülkeler arasındaki ürün dolaşımının belli standartlar çerçevesinde gerçekleşmesini sağlarken dışarıdan gelecek ürünlerin de söz konusu koşulları taşımasını amaçlar. Bu çerçevede bütün üye ülkelerde aynı teknik koşulları taşıyan ürünlerin alışverişi sağlanmaktadır. Belge; Belarus, Rusya, Ermenistan, Kazakistan ve Kırgızistan gibi EAC üyesi ülkelerde satışı gerçekleştirilen ürünlerin teknik şartlara uyumluluğunu göstermektedir.

COC ya da Cetificate of Conformity Türkçe karşılığı ile Uygunluk Beyanı anlamına gelen bir belgedir. Bu belge ülkeler tarafından vatandaşların sağlık, güvenlik ve çevresini koruma altına almak adına standartların dışında kalan ithal malları kontrol etmeyi amaçlamaktadır.

Denizli’de firmanızın ürünlerini belgelendirmek için bize ulaşın.

Kaynak Belgelendirme Hizmetlerimiz

Kaynak Belgelendirme konusunda sizlere ISO 3834-2 standardı belgesi, EN 1090 belgesi, TS En 9606-1 belgesi almanız için destek sağlıyoruz.

ISO 3834-2 standardı belgesi, kaynaklı imalat yapan üretici firmaların metallerdeki ergitme kaynağı yöntemi esas alınarak uygun kalite şartlarını belirlemek amacıyla ISO tarafından hazırlanmış olan bir sistem standardıdır.

Kaynak Belgelendirme EN 1090 Belgesi, harmonize bir Avrupa Standardı olarak kabul edilmektedir. 305/2011 Yapı Malzemeleri Regülasyonu çerçevesinde yapısal bileşenler ile ilgili zorunlu CE İşareti esaslarını oluşturan bir standardı ifade eder. Çelik ve alüminyum esaslı yapı bileşenlerinin tasarım ve imalarında bu Avrupa Standardı tercih edilmektedir.

Kaynak Belgelendirme TS EN 9609-1 Belgesi, çelik sektöründe faaliyet gösterecek kaynakçıların çeşitli standartları taşımaları adına gerekli belgeyi ifade eder. Çelik ve yapı sektörünün önemli unsurlarından bir tanesi olan kaynak ile alakalı titizlik gerektiren uygulamaları konu edinen belge doğrultusunda güvenlik standartlarının arzu edilen seviyeye taşınması amaçlanmaktadır.

Özellikle Denizli’de metal ve çelik gibi sektörlerde bir işletme sahibiyseniz kaynak belgelendirme hakkında bize ulaşın.

Kozmetik Doğal ve Organik Belgelendirme Hizmetlerimiz

Cilde doğrudan temas eden ve sağlığı doğrudan etkileyen kozmetik ürünlerin zararlı kimyasallar içermesi çok ciddi risklere neden olur. Üretim sürecini insan yaşamını dikkate alarak gerçekleştiren firmaların Kozmetik Doğal Belgesi alarak ürünlerini doğallık esasına göre üretmeleri gerekmektedir. Siz de kozmetik alanında faaliyet gösteren bir marka olarak doğal belgesi almayı tercih edebilirsiniz.

Bilgi almak için bize ulaşın.

Helal Belgelendirme Hizmetlerimiz

Helal gıda, İslami hükümlere uygun hammadde, süreç ve içerik ile üretilen gıdalardır. Helal gıdalar için TS OIC/SMIIC 1 Helal Belgesi alınmalıdır. Gıda güvenliği, hijyen ve İslami şartlarının ön planda olduğu bir standarttır. Türk Standartları Enstitüsü tarafından yayınlanmış olan standart gıda güvenliğini temel amaç alarak Müslüman tüketicilerin gönül rahatlığı ile gıda ve ihtiyaç maddelerini tüketebilmesini sağlamayı amaç edinmiştir.

Gıda sektöründe gelişmiş olan Denizli’de helal gıda belgesi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Vegan Belgelendirme

Vegan belgelendirme hizmetlerimiz adı altında sizin işletmenize ve üretimini yaptığınız ürünlere göre vegan kozmetik, vegan gıda ve vegan tekstil belgeleri verebilmekteyiz. Vegan ürünlerin üretiminde herhangi bir şekilde hayvansal bir bileşen bulunmayan ürünlerdir. Vegan belgesi alabilmek için şirketlerin herhangi bir hayvanı istismar etmediğini kanıtlamasına gerek duyulur.

Denizli’de ve Türkiye genelinde vegan ürünlerinizi belgelendirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Sektörlere göre ISO Belgeleri ve Denizli

Ege ve Akdeniz bölgeleri arasında bir köprü gibi olan Denizli; tekstil sanayisi, metal üretimi ve gıda ürünleri gibi büyük sektörlerde gelişmiş bir ticaret ağına sahiptir.

Denizli’de küçük ve orta boy firmalar başta olmak üzere bir işletmeye sahip kişilerin çalıştıkları sektörlere göre farklı ISO’nun belirlediği standartlara uygun yönetim sistemlerine sahip olması ve bu sistemler hakkında gerekli belgeleri alması gerekmektedir.

Denizli’de tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın alması gereken başlıca ISO kalite belgeleri aşağıdaki gibidir:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
 • ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
 • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
 • ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi
 • Vegan Tekstil Belgesi

Denizli’de ISO Belgesi almak için ve süreçler hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Denizli’de gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın alması gereken başlıca ISO belgeleri aşağıdaki gibidir:

 • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
 • ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
 • TS OIC/SMIIC 1 Helal Belgesi
 • Vegan Gıda Belgesi (NSO-NAP 7 Vegan-Vejetaryen standardı)
 • Kosher Belgesi
 • CE işaretleme belgesi
 • FDA Belgesi

Denizli’de gıda işletmenize gerekli ISO Belgelerini alabilmek için KIOSCERT’e ulaşın.


denizli’de hizmet veren belgelendirme firmaları   ıso belgelendirme firması   ıso kalite belgeleri   ıso 9001 kalite yönetim sistemi   ıso 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi   ıso 28001 tedarik zinciri güvenlik yönetimi   ıso 14001   ıso22000   ıso 13485   ıso 27001   ıso 20000 1   ıso 27701   ıso 50001   ıso 22301   ıso 37001   ıso 10002   ıso 28001   ce işaretleme   fda belgesi   kosher belgesi   eac belgesi   coc   ıso 3834 2 standardı belgesi   en 1090 belgesi   ts en 9606 1   helal gıda belgesi   vegan belgelendirme   denizli’de tekstil sektörünün alması gereken ıso belgeleri   denizli’de gıda sektörünün alması gereken ıso belgeleri   denizli’de ıso belgesi